У Зеленбуді не знають, хто виробник урн для сміття, які масового горять від недопалків

У Зеленбуді не знають, хто виробник урн для сміття, які масового горять від недопалків

 Лише «зеленбудівських» урн знищено на 10 тис. 340 грн.

Скандально відомі пластикові урни для сміття, які наприкінці минулого року придбали для Житомира на «кругленьку» суму, горять та плавляться від недопалків. За інформацією директора КП «Зеленбуд» Олександра Шевчука, вже пошкоджено 11 урн з 138 одиниць, які придбало комунальне підприємство. Про це він повідомив «Вголос.zt» у відповіді на інформаційний запит.

Дивує той факт, що підприємству не відомо, хто виробник цих урн. Крім того, Олександр Шевчук стверджує, що гарантійний термін їх використання – не передбачений (вартість одиниці – 940 грн!!!). Варто зауважити, що 350 пластикових урн для сміття міська рада придбала через комунальні підприємства «Зеленбуд» та «ЖУАШ» у депутата Новоград-Волинської міської ради Романа Седлецького. За 138 пластикових урн ФОП Седлецький Роман Анатолійович отримав від КП «Зеленбуд» 129 тисяч 720 гривень. А 212 урн на суму 198 тис. 340 грн у цього ж самого депутата закупило й комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» міської ради. Загалом придбання обійшлося житомирянам у 328 тис. грн, не враховуючи ПДВ. Із цією сумою міська рада повинна була оголошувати тендер та обирати серед кількох пропозиції. Але «розбивши» придбання на дві окремі частини, замовники зробили вартість кожної закупівлі допороговою (до 200 тис. грн). Цим самим міській раді вдалося уникнути проведення тендеру.

Наразі редакція не отримала відповідь на інформаційний запит, який ще 18 квітня отримала й іншому замовнику – КП «Управління автомобільних шляхів». Тому скільки урн, які придбало це підприємство, вже не підлягають подальшому використанню – не відомо. Чи знають на цьому підприємстві, хто виробник урн, які придбали на кошти платників податків у депутата, яким займається Антимонопольний комітет?

Нагадаємо, депутати Новоград-Волинської міської ради та бізнес-партнери Роман Седлецький і Олег Ващенко порушили законодавство про захист економічної конкуренції та спотворили результати торгів, які проводило комунальне підприємство Житомирської міської ради “”Житлове виробниче підприємство”.

Leave a Comment