У Житомир Порошенко привіз ТОМОС

У Житомир Порошенко привіз ТОМОС

У молебні беруть участь VIP-чиновники області.

У Житомирі 17 січня у Свято-Михайлівському кафедральному соборі розпочалася молитва за Україну. У собор також внесли та представили Томос про автокефалію Православної Церкви України, який привіз до Житомира Президент України Петро Порошенко.

Окрім гаранта у заході беруть участь Святійший Патріарх Філарет, Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, народні депутати та більшість VIP-чиновників міста та області.

Варто заауважити, що вже понад десять днів як офіційно Українська Православна Церква набула статусу єдиної помісної православної церкви України.

«Про створення автокефальної помісної православної церкви оголосили 15 грудня під час Обֹ’єднавчого собору у Києві, а також обрали предстоятеля Митрополита Епіфанія, 5 січня підписали Томос, а 6 січня його вручили Православній Церкві України», – повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Нагадаємо, депутати Житомирщини просять Порошенка заздалегідь повідомляти про свої візити. Зокрема, депутати «Батьківщини», Радикальної партії та «Свободи» всіх рівнів звернулися до глави Адміністрації Президента, голови Житомирської ОДА та начальника УСБУ. Вони вимагають завчасно повідомляти про планові візити Петра Порошенка на Житомирщину.

 

Leave a Comment