У Житомирі активісти зібрали інформацію про МАФи

Активні житомиряни сфотографували і відмітили на карті Житомира майже півтисячі малих архітектурних форм, розміщених на поточний момент у місті.

Схема, яку підготували активісти для Житомирської міської ради, містить детальну інформацію про об’єкт: місце розташування, покриття, санітарний стан тощо.

«Волонтери провели колосальну роботу. Тепер у місті є реєстр кіосків, які розміщені на території нашого міста. Можливо, щось і не внесли. Адже брали за основу дані 2012 року і, зрозуміло, що перевірено наявність кіосків не на всіх вулицях та провулках міста», – зазначив перший заступник міського голови Житомира Олексій Ясюнецький.

«Якщо громадяни виявлять кіоск, не внесений у даний реєстр — вони зможуть самостійно додати його до переліку, який невдовзі з’явиться у відкритому доступі у мережі Інтернет», – зазначив один із волонтерів, Владислав Пучич.

Вже найближчим часом управління архітектури Житомирської міської ради внесе до даного реєстру інформацію про наявність чи відсутність дозвільної документації по кожному кіоску. Далі, запевняють у мерії, цей реєстр буде у відкритому доступі.

Нагадаємо, що 5 травня невідомі хотіли звести на Старому бульварі, 15 новий МАФ замість знесеного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *