У Житомирі батько-іноземець викрав 3-річну дитину у матері

У Житомирі батько-іноземець викрав 3-річну дитину у матері

У поліції з’ясовують обставини.

Житомирські поліцейські запобігли можливому незаконному вивезенню дитини за кордон. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

«Опівдні 27 травня до Житомирського відділу поліції зателефонувала схвильована жінка із повідомленням про викрадення її дитини. За словами 28-річної заявниці, 3-річного хлопчика забрав її чоловік та поїхав у невідомому напрямку. Він міг покинути країну, зважаючи, що має громадянство іншої держави. Працівники слідчо-оперативної групи поліції з’ясували, що жінка донедавна проживала на тимчасово окупованій території України. Звідти вона поїхала разом з дитиною, рятуючись від 32-річного чоловіка, який вчиняв домашнє насильство. Відтак жінка знайшла притулок у Житомирі.

Втім, зважаючи на право батька бачитися із сином, жінка погодилася на спільну зустріч у Житомирі. Уже під час спілкування вона на кілька хвилин відійшла до крамниці придбати для дитини води. Коли ж повернулася – виявила їх зникнення. За деякий час чоловік телефоном повідомив жінці, що разом з дитиною знаходиться у столичному аеропорту», – йдеться у повідомленні.

У ході проведених заходів поліцейські встановили, що чоловік насправді перебуває на території Вінниччини, відтак звернулися до своїх колег із сусіднього регіону з проханням допомогти розшукати втікача. Уже за кілька годин місце перебування чоловіка та дитини було встановлено і житомирські правоохоронці передали хлопчика під опіку матері.

«Зараз ми ще з’ясовуємо всі обставини. Зважаючи, що питання щодо опіки над дитиною перебуває у площині цивільно-правових відносин, обом батькам необхідно звернутися до суду. Дуже шкода, що заручником невдалих стосунків дорослих людей стає їх дитина», – сказав начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока.

Нагадаємо, поліцейські затримали чоловіка, який викрав маршрутку та поранив поліцейського. На Житомирщині батько за кермом авто збив 4-річного сина.

Leave a Comment