Тендер на придбання симулятора «шаттла» у музей космонавтики знову скасували

Тендер на придбання симулятора «шаттла» у музей космонавтики знову скасували

Через відсутність пропозицій.

Житомирський музей космонавтики вдруге скасував проведення тендера на закупівлю симулятора космічного корабля «шаттл». Оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Причиною для скасування закупівлі стала відсутність пропозицій. Згідно із даними порталу «ProZorro», на торги зголосилося лише одне підприємство.

Оскільки вартість симулятора заявлена на суму 1 млн грн, придбавати прилад мали через аукціон. На участь у конкурсі зголосилося київське ТОВ «Лінкстар». За даними офіційної сторінки товариства, воно є розробником авіатренажера ТУ-134 та імітаторів авіаційних приладів.

Тендер на придбання симулятора оголосили 8 травня. Після 28 травня мали визначитися з переможцем. Під час попереднього аукціону у березні у музеї космонавтики не знали, скільки коштуватиме такий симулятор і обмежили закупівлю сумою у 100 тис. грн.

Нагадаємо, що у березні музей космонавтики скасував тендер на закупівлю симулятора космічного корабля «шаттл». Житомирський школяр подарував музею космонавтики колекцію значків.

Leave a Comment