У Житомирі декілька днів безкоштовно стерилізуватимуть безпритульних котів

У Житомирі декілька днів безкоштовно стерилізуватимуть безпритульних котів

Тварин можуть привозити жителі міста.

У Житомирі оголошується березнева акція з безкоштовної стерилізації безпритульних кішок та котівПро це повідомила директор комунального підприємства «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради Олександра Мельник.

«Протягом 9 робочих днів з 4 по 15 березня фахівці благодійного фонду на території КП «Центр захисту тварин» проведуть масову стерилізацію безпритульних кішок та котів (15-20 особин щодня), яких можуть привезти активні мешканці міста! Отже, запрошуємо всіх небайдужих допомогти зробити гарну справу разом», – сказала Олександра Мельник.

Обов’язкові умови стерилізації:

  • Необхідно попередньо зареєструватися за номером телефону (0412) 55 00 20 (Пн.-Пт. 9.00-18.00);
  • Кішки мають бути безпритульними, що проживають на території міста. Послуга для домашніх котиків на платній основі згідно з прайсом Центру;
  • У день операції кота/кішку необхідно забрати в теплі умови для тимчасового утримання впродовж однієї доби, після чого повернути до ареалу проживання;
  • У випадку вагітності безпритульних кішок – стерилізація позачергова.

За словами директора КП, надалі стерилізація безпритульних тварин відбуватиметься у звичному режимі роботи комунального підприємства в рамках реалізації міської програми «Житомир – дружнє місто до тварин» на 2018-2020 роки!

До слова, з початку року Центром захисту тварин у Житомирі вже виловлено, стерилізовано і вакциновано від сказу безхатніх 84 собаки та 22 кота.

Нагадаємо, житомирянка просить міськраду вбивати безхатніх собак. Наймиліші безпритульні котики – на вулицях Житомира.

Leave a Comment