Житомирянка просить міськраду вбивати безхатніх собак

Житомирянка просить міськраду вбивати безхатніх собак

Петиція.

Житомирянка скаржиться міській раді на те, що стерилізація не зменшує кількість безхатніх тварин. Зокрема, жінка пропонує проводити евтаназію собак. Відповідну петицію оприлюднили 14 лютого.

«Шановні депутати, вже не одноразово піднімалося питання про відлов безпритульних собак. Але проблема в тому, що не вакцинація, не стерилізація ніяк не зменшує кількість тварин. Хоча ви запевняєте людей в тому, що відлов відбувається і всі належні заходи відбуваються, але це не так. Взяти наприклад подвір’я біля житлових будинків що знаходяться на крошні, а саме зупинка Агро коледжу, там не те що собак не меншає, їх більшає, в геометричній прогресії, найголовніше що ці собаки не адекватні, вони кидаються на людей, кусають як дорослих так і дітей, А чого тільки вартує вагітній жінці пережити стрес – передчасні пологи. Їх така кількість, що їх треба присипляти, бо чіпування не допомагає. Допоможіть вирішити це питання!!!! Я хочу спокійно ходити по вулиці, а не обергатися на будь який шум що позаду, бо думає що на мене знову біжить з оскалом безхатьній пес!» – написала авторка петиції Вікторія Ігорівна Григор’єва.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради. Електронні петиції повинні стосуватися питань, які відносяться до повноважень та компетенції міської ради.

Нагадаємо, що житомирянин вважає, що евтаназія допоможе вирішити проблему з безпритульними собаками міста. Житомирянка пропонує в обов’язковому порядку стерилізувати домашніх собак, які не мають паспортів.

Leave a Comment