У Житомирі дітей із сімей внутрішньо-переміщених осіб навчають миловарінню

У Житомирі для дітей із родин внутрішньо-переміщених осіб організували навчання з миловаріння, декупажу та створення свічок. Про це повідомили у Благодійному фонді «Карітас-Житомир».

«З дітьми займаються професійні психологи та волонтери, аніматори нашого фонду, аби дітлахи могли весело та пізнавально провести своє дозвілля. Тим часом їх батьки мають вільний час на вирішення власних справ. Адже ці родини опинилися у нашому місті не з доброї волі, а втікаючи від жахіть війни», – розповіла психолог проекту «Emergency appeal – реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні» Благодійного фонду «Карітас-Житомир» Інна Кирильчук.

Саме в рамках цього проєкту започаткований денний літній табір для дітей переселенців, які приїхали до Житомира. За два тижні для малечі вже провели майстер-класи з миловаріння, декупажу, створення свічок з вощини та мандал. Крім того, кожного разу при відвідуванні табору діти мають рухливі ігри на вулиці, спілкування з однолітками.

Важливо, що діти не лише навчаються чомусь новому, товаришують одне з одним, але й створюють речі своїми руками, які потім забирають собі на втіху.

У Благодійному фонді зазначають, що планують такі заняття для дітей протягом всього літа.

«Вдячні за партнерство та надання локацій для занять із дітками Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича», – наголошує соціальний працівник Катерина Возніченко.

Нагадаємо, що «Карітас-Житомир» надає гуманітарну, психологічну та юридичну допомогу внутрішньо-переміщеним особам на територію Житомирської області. Детальніше за телефоном: (096) 333 90 37.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *