Пропаганда росії бреше про розкол у НАТО щодо війни в Україні

Російська пропаганда та деякі іноземні медіа пишуть про розкол НАТО щодо війни в Україні. Про це повідомили у Центрі протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони

«Посилаючись начебто на The Sunday Times, росія пише, що серед країн НАТО спостерігається «розкол щодо ставлення до війни в Україні». Також кремлівські медіа стверджують, що відсутність згоди в НАТО спричинила «поразку ідеї про розміщення невеликих контингентів військ Альянсу на Заході України», ‒ йдеться у повідомленні.

У центрі також додають, що матеріал такого змісту поширюють деякі іноземні ЗМІ.

У публікацях посилаються на статтю у «The Sunday Times». Втім, жодна з них не містить ані гіперпосилання на першоджерело, ані імені експерта, який про це повідомляє. У РНБО вважають, що це є ознакою фейковості наведеної інформації.

«Повідомлення про розкол в НАТО виглядають недостовірно й на фоні того, що Альянс визнав росію найбільшою загрозою безпеці Заходу, а лідери країн G7 заявили про готовність підтримувати Україну до повної військової перемоги», ‒ додають у Центрі протидії дезінформації.

Нагадаємо, що рашисти раніше розповсюджували фейки про буцімто згасання ейфорії щодо успіхів ЗСУ серед європейців. Вони також поширювали інформацію про буцімто утиски євреїв у Житомирі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *