У Житомирі дітей пільгових категорій безкоштовно тестуватимуть на COVID-19

У Житомирі дітей пільгових категорій безкоштовно тестуватимуть на COVID-19

Таке рішення прийняв виконком.

Виконавчий комітет Житомирської міської ради прийняв рішення проводити обстеження на COVID-19 методом ПЛР-діагностики на безкоштовній основі у Дитячій лікарні імені В.Й. Башека. Про це повідомила пресслужба міської ради.

Згідно з рішенням безкоштовне обстеження буде надаватись дітям, які перебувають на стаціонарному лікуванні в комунальному підприємстві, дітям, які потребують госпіталізації за направленням лікаря, дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, дітям-інвалідам за направленням лікаря.

“Також, діти та дорослі, які будуть брати участь в культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходах, організатори яких вимагають від учасників наявності попереднього ПЛР – тестування, за клопотанням керуючого справами виконавчого комітету міської ради, керівників відповідних департаментів, управлінь або служб  міської ради та за погодженням із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради М.О.Місюровою також зможуть пройти безкоштовне тестування”, – йдеться у повідомленні.

Відповідно до рішення, виконавчий комітет надав дозвіл комунальному підприємству «Дитяча лікарня  імені В.Й. Башека» Житомирської міської ради проводити тестування на COVID-19 методом ПЛР-діагностики на платній основі всім іншим особам, які виявили бажання пройти таке обстеження.

Нагадаємо, за минулу добу на Житомирщині виявили 73 інфікованих COVID-19. На Житомирщині райлікарня придбала обладнання для боротьби з COVID-19 за завищеною ціною.

Leave a Comment