У Житомирі діти відвідують уроки «Християнської етики» лише за умови письмової згоди батьків

У Житомирі діти відвідують уроки «Християнської етики» лише за умови письмової згоди батьків

 Предмет викладають у 18 школах міста.

Предмети духовно-морального спрямування викладають у 18 школах обласного центру. Мова йде про «Християнську етику», «Основи християнської етики», «Християнську етику в українській культурі». Діти відвідують уроки лише за умови письмової згоди батьків. Про це повідомила заступник міського голови Вікторія Краснопір у відповіді на петицію житомирянина з проханням впровадити «Християнську етику» у школах міста, як обов’язковий предмет.

«У 2018 – 2019 навчальних роках предмети духовно-морального спрямування: «Християнська етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі» викладаються у 18 закладах загальної середньої освіти Житомира: ЗОШ № 1, 5, 6, 7, 8, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 33, НВК № 65, приватних школах «Сяйво» та «Всесвіт». Усі 23 педагоги християнської етики пройшли курси підвищення кваліфікації. Вивчають предмет 858 учнів 2-4 класів та 619 учнів 5-9 класів закладів загальної середньої освіти. Викладання християнської етики у закладах загальної середньої освіти відбувається лише за умови письмової згоди батьків та наявності підготовленого вчителя», – пояснила заступник міського голови.

За її словами, з метою впровадження нових ідей, форм і методів, програм і курсів у практику роботи закладів загальної середньої, дошкільної освіти доцільно здійснити моніторинг запитів батьків Житомира щодо введення даних предметів у закладах загальної середньої та дошкільної освіти Житомира у 2019 році.

Нагадаємо, депутати облради проситимуть запровадити у школах християнську етику. Житомиряни збирають підписи проти уроків християнської етики у школах.

Leave a Comment