У Житомирі діють безкоштовні консультації для внутрішньо переміщених осіб

У Житомирі юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини продовжують безкоштовно консультувати вимушених переселенців, однак контакти юридичної приймальні змінено. Про це повідомили на сайті Департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації.

Нині прийом внутрішньо переміщених осіб у місті Житомирі проводиться за адресою: вул. Перемоги, 7, оф. 35-А (приміщення Федерації профспілок області). Телефон «гарячої лінії»: (068) 541-32-48, (050) 465-98-18, (067) 456-87-21. E-mail: sergiivengeruk@gmail.

«Основні питання, за якими надається юридична допомога  соціальних прав і гарантій внутрішньо переміщених осіб – це  визнання фактів смерті, народження, реєстрації; поновлення втрачених документів; питання звільнення з підприємств в зоні проведення АТО; спадкові питання внутрішньо переміщених осіб; реєстрація внутрішньо переміщених осіб; права та обов`язки внутрішньо переміщених осіб; порядок надання адресної допомоги переміщеним особам», – йдеться у повідомленні.

Правова допомога надається у рамках проекту «Правовий захист населення, постраждалого від конфлікту». Правознавці, окрім Житомирщини, консультують внутрішньо переміщених осіб у Чернігівській, Сумській, Полтавській, та Івано-Франківській областях.

Довідково. Проект «Правовий захист населення, постраждалого від конфлікту» впроваджується Данською радою у справах біженців у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за фінансової підтримки Відділу надання допомоги при надзвичайних ситуаціях Агентства США з міжнародного розвитку (OFDA/USAID).

Нагадаємо, в області з 1 вересня почнуть діяти 19 бюро правової допомоги. Переселенців, які живуть у санаторії «Тетерів», можуть відключити від світла. Напередодні Великодня переселенці отримали допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *