В області з 1 вересня почнуть діяти 19 бюро правової допомоги

На Житомирщині з 1 вересня розпочнуть роботу 19 бюро правової допомоги, де люди, незалежно від їхнього майнового стану, зможуть отримати консультацію з будь-яких правових питань. Про це повідомила прес-служба регіонального центру безоплатної правової допомоги.

«У кожному бюро працюватиме два-три працівники-юристи, які надаватимуть послуги громадянам. Зокрема, надаватимуть безоплатну первинну правову допомогу (юридичні консультації); забезпечуватимуть доступом до безоплатної вторинної правової допомоги (прийом звернень від громадян); здійснюватимуть активне правоосвітництво; забезпечуватимуть доступом до електронних сервісів Міністерства юстиції», – йдеться у повідомленні.

Утворення бюро не потребуватиме додаткових видатків державного бюджету. Їхнє ресурсне забезпечення здійснюватиметься за рахунок майна та коштів районних та міських управлінь юстиції, які ліквідовані.

Як уже повідомлялося, у Житомирській області керівників бюро правової допомоги обирали на конкурсній основі. Бажання посісти керівні посади виявили близько ста осіб.

Нагадаємо, на 1 вересня планується здати в експлуатацію західну трибуну житомирського стадіону «Полісся». Нині триває її реконструкція. Також з 1 вересня жителі області платитимуть більше за електроенергію. Попереднє подорожчання відбулося з 1 березня 2016 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *