У Житомирі дозволили працювати кафе та ресторанам

Виконком Житомирської міської ради дозволив працювати кафе та ресторанам за умов дотримання карантинних вимог. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні 25 червня.

За словами заступника міського голови Сергія Кондратюка, таке рішення прийняла міська комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Передумовою цього стало полегшення ситуації з захворюваністю на COVID-19. Її рівень за останні дні суттєво впав.

Рішення виконкому набуде чинності з 26 червня. Кафе та ресторани зможуть приймати відвідувачів не лише на відкритих (літніх) майданчиках, але й всередині приміщень з умовою роботи до 22:00.

«Власники мають забезпечити дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як чотирьох осіб за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років). Крім того, персонал має бути забезпечений засобами індивідуального захисту обличчя, очей та рук.

Відвідувачі також повинні перебувати у приміщенні у респіраторах або захисних масках (крім часу приймання їжі), та дотримуватися відповідних санітарних та протиепідемічних норм», ‒ йдеться у рішенні.

Нагадаємо, що 19 червня обласна комісія з ТЕБ та НС прийняла рішення посилити карантинні заходи. Житомирська міська рада просить підприємців працювати довше увечері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *