У Житомирі двох податківців засудили до п’яти років ув’язнення за хабар

У Житомирі двох податківців засудили до п’яти років ув’язнення за хабар

Посадовці вимагали гроші від представника АЗС.

У Житомирі засудили двох колишніх державних ревізорів обласного управління фіскальної служби, викритих на хабарі. Про це повідомила прес-група управління СБУ в Житомирській області.

Правоохоронці встановили, що посадовці вимагали від представника місцевої автозаправної станції 25 тис. грн за зменшення розміру штрафних санкцій за порушення, виявлені під час перевірки. За цю «винагороду» зловмисники обіцяли знизити суму штрафу з півмільйона до п’яти тисяч гривень. У листопаді 2014 року оперативники спецслужби затримали обох зловмисників поблизу АЗС після отримання всієї суми хабара”, – йдеться у повідомленні.

Суд визнав одного із затриманих винним у скоєнні  злочину, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також його позбавлено державного рангу та шостої категорії посади держслужбовця. Його спільницю засудили до 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном два роки.

Нагадаємо, за хабар у 3 тисячі гривень, екзаменатору з Житомира “світить” до 10 років.  У Житомирі затримали директора державного підприємства та екс-правоохоронця на отриманні хабара.

Leave a Comment