У Житомирі хочуть підняти вартість вивезення сміття

У Житомирі хочуть підняти вартість вивезення сміття

Приблизно на 6 гривень.

Перевізники твердих побутових відходів найближчим часом хочуть підняти тарифи на свої послуги. Оголошення оприлюднили на сайті Житомирської міської ради.

«Підприємства аргументують своє рішення значним зростанням основних складових фактичної собівартості тарифу: рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлених відповідно до Закону «Про державний бюджет України на 2021 р.», цін на паливно-мастильні матеріали, цін на запчастини, шини та інші витратні матеріали для обслуговування спецтехніки», – йдеться у повідомленні.

Збільшити вартість послуг планують всі без винятку підприємства — ТОВ «Ґрін Бін», КАТП-0628 та ПП ВЖРЕП №8.

Найменше планує підняти ціну комунальне КАТП-0628. Тарифи для мешканців багатоповерхівок зростуть у них на 5 грн 39 коп. Для приватного сектора — на 5 грн 64 коп.

На другому місці за вартістю — ВЖРЕП №8 члена виконкому Житомирської міськради Світлани Півоварової. Ціна на вивезення сміття тут зросте відповідно на 5 грн 48 коп та 5 грн 74 коп.

Найдорожче житомирянам обійдеться новий перевізник твердих побутових відходів, ТОВ «Ґрін Бін». Його послуги зростуть відповідно на 5 грн 86 коп та 6 грн 12 коп.

Коли жителі міста отримають нові платіжки — ще невідомо. Ймовірно, що ціну підвищать у новому кварталі. Поки що ж у міськраді перевіряють обґрунтованість нових тарифів на вивезення твердих побутових відходів.

Нагадаємо, що у липні 2020 року у житомирській мерії заговорили про підвищення вартості захоронення сміття. У Житомирі з 9 січня збільшили вартість проїзду у транспорті.

Leave a Comment