Вже 9 січня у Житомирі почнуть діяти підвищені тарифи на проїзд у транспорті

Вже 9 січня у Житомирі почнуть діяти підвищені тарифи на проїзд у транспорті

За відсутності валідаторів – платіть за старою ціною.

З 10 січня у Житомирі діятимуть нові тарифи на проїзд у громадському транспорті. Як вже повідомляв “Вголос.zt”, Житомирська міська рада 12 грудня оприлюднила рішення про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті. Відповідно до документу, підвищення вартості проїзду у приватних маршрутках та комунальному транспорті відбудеться у два етапи. Зокрема, з 10 січня пована вартість квитка у автобусах коштуватиме 7 грн, а з 1 червня – 10 грн. Це при умові розрахунку у транспорті готівкою. У електротранспорті з 10 січня житомиряни платитимуть за квиток 5 грн, а з 1 червня – 8 грн. При безготівкому розрахунку та карткою житомирянина – вартість проїзду буде нижчою. 

Автор ілюстрації: управління транспорту і зв’язку міської ради.

Важливо: обов’язковою умовою для застосування нової ціни проїзду є наявність у салоні встановленої робочої автоматизованої системи оплати проїзду. В разі її відсутності або несправності з вини перевізника житомиряни мають право оплатити проїзд за старою ціною.

Нагадаємо, виконком підвищив вартість проїзду у житомирських маршрутках. Житомиряни збирають підписи за зменшення вартості проїзду у транспорті.

 

Leave a Comment