У Житомирі можуть побудувати котельню на трісці деревини

У Житомирі можуть побудувати котельню на трісці деревини

Вивчають можливість.

Комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради оцінює можливість будівницта когенераційної установки на трісці деревини. Технічну консультацію з цього питання здійснюватиме ТОВ «І.Комм Енерджи». Звіт про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Згідно із оприлюдненими даними, за технічне оцінювання тендерних пропозицій згаданою компанією з бюджету заплатять 194 тис. 400 грн. Тендер на визначення підрядника не проводили, оскільки вартість робіт є допороговою.

Власниками «І.Комм Енерджи» за реєстром фізичних та юридичних осіб є житель столиці Олександр Абдулін та громадянин Німеччини Геннадій Дворцин. Керівником фірми є Світлана Ярош. Примітно, що вона також є керівником компанії «Стров Енерджі». Власниками останньої є дружина міського голови Житомира Світлана Сухомлин та бізнес-партнер і товариш мера Олександр Рабінович.

Подробиць договору із консультантом «Житомиртеплокомуненерго» не розкриває. На порталі публічних закупівель є лише інформація про укладений договір. Сама угода відсутня.

Довідково. Когенераційна установка це комплекс обладнання, що працює за способом комбінованого виробництва електричної і теплової енергії або перетворює скидний енергетичний потенціал технологічних процесів в електричну та теплову енергію. Подібне обладнання вже установили, наприклад, у Хмельницькому. За словами тамтешніх комунальників, це допомагає знизити вартість тепла для населення.

Нагадаємо, що Бердичівська міськрада відремонтує котельні за кошти NEFCO. На реконструкцію котельні санаторії «Дениші» витратять понад 3 млн грн.

Leave a Comment