У Житомирі на Масляну очікується грандіозне народне гуляння

У Житомирі на Масляну очікується грандіозне народне гуляння

У гідропарку спалять солом’яну бабу, яка цьогоріч заввишки 5 метрів.

Народне гуляння на Масляну відбудеться у гідропарку 13 березня. Організатори підготували насичену святкову програму. За словами начальника управління культури Житомирської міської ради Олега Рогова, цього разу житомирян та гостей міста чекає багато приємних сюрпризів.

229515906

«13 березня з 11:00 до 18:00 відбудеться широке гуляння в гідропарку – будемо святкувати завершення Масляної.  Житомирян чекає багато приємних сюрпризів, перш за все – буде дійсно широке дійство. Людина, яка завітає на свято, може навіть не встигнути роздивитися абсолютно всі майданчики. Буде і вогняне шоу, і битва лицарів, і шоу кухарів. Відбудеться спалення солом’яної баби, яка цьогоріч заввишки 5 метрів. Свято зорієнтоване на родину, тому охочі можуть брати із собою дітей та домашніх улюбленців», – розповів Рогов.

Зі свого боку, секретар міськради Наталія Чиж під час засідання виконкому заявила, що у рамках святкування Масляної відбудеться частування відвідувачів варениками і млинцями.

При цьому суму, яку цьогоріч з міського бюджету витратили на організацію свята – близько 10 тис. грн, – вона назвала «копійками».

«Ми сплачуємо за оренду сцени, виготовлення банерів, – тобто „копійки“. За (виступи) артистів ми не сплачуємо. Єдині, кого ми запрошуємо і будемо ще сплачувати, – це коні. З їх власниками ще ведуться перемовини», – уточнила Чиж.

229515930

Leave a Comment