У Житомирі на вулиці Перемоги з’явиться пам’ятний знак воїнам АТО

Міська рада Житомира обрала місце для пам’ятного знаку/композиції, присвяченої воїнам АТО, у сквері по вулиці Перемоги, 2. Відповідне рішення виконавчого комітету міської ради опублікували на сайті міської ради 29 вересня.

«На виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 20.09.2017    № 887, розглянувши пропозицію журі з проведення конкурсу на кращу пропозицію пам’ятного знаку/композиції, присвяченої воїнам АТО, у м. Житомирі (протокол засідання від 25.09.2017 № 1), та відповідно до Закону України “Про місцеве  самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив затвердити місце встановлення пам’ятного знаку/композиції, присвяченої воїнам АТО, у Житомирі – сквер –  вул. Перемоги, 2», – йдеться у проекті рішення.

Нагадаємо, у Житомирі за адресою Київська, 49 може з’явитися художньо-декоративна композиція «Пара» – Життя починається з любові». Таку ідею житомирянка Оксана Довбня хоче реалізувати за бюджетні кошти. Вартість проекту – 1 млн. грн. Відповідну пропозицію вона подала до міського проекту «Бюджет участі». У Житомирі може з’явитися пам’ятник багатодітним сім’ям. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *