У Житомирі обрали проєкт пам’ятного знаку Воїнам Житомирщини, який планують встановити у центрі міста

У Житомирі обрали проєкт пам’ятного знаку Воїнам Житомирщини, який планують встановити у центрі міста

Знак планують розмістити у сквері по вулиці Перемоги, 2.

У Житомирі визначили переможця конкурсу на кращий пам’ятний знак/композицію “Воїнам Житомирщини – захисникам Вітчизни, загиблим у збройному конфлікті на Сході України”. Рішення журі по проведенню конкурсу на кращий пам’ятний знак/композицію затвердили члени виконкому. Переможцем став конкурсний проєкт під девізом “Шлях до перемоги” (автор Євпак Дарина Петрівна).  Нагорода за перше місце – 40 тис. грн. Про це повідомила пресслужба міської ради.

Композиція “Шлях до перемоги”  – це гранітний монумент. З лицьового боку монументу зображена бронзова фігура солдата, що символізує пам’ять про  всіх воїнів, які віддали своє життя за незалежність нашої держави. Вертикальна композиція вказує шлях до незалежності і свободи. На завершення – сонце, проміння якого пробивається на всю карту-територію України, що символізує світле майбутнє нашої держави.

«11 грудня відбулося засідання журі з проведення конкурсу та визначено  переможця. «Друге місце – за конкурсним проєктом під девізом  “Меч-сила” авторів Рябова Віктора Михайловича та  Рябова Богдана Вікторовича. Третє місце  визначено за конкурсним проєктом під девізом  “Янгол-охоронець” авторів  Сеня Ігоря Леонідовича та Подіка Олександра Анатолійовича», – зауважив директор департаменту містобудування та земельних відносин Ігор Блажиєвський.

Переможців  визначено з врахуванням думки громадськості за результатами онлайн-опитування. Конкурс проводився в два етапи.

Нагадаємо, виконком продовжив терміни проведення конкурсу на кращий пам’ятний знак Воїнам Житомирщини.

 

Leave a Comment