Крик душі: обурені житомиряни пропонують підвищити проїзд у маршрутках до 100 грн

Рішення про підвищення вартості прозду у громадському транспорті, яке днями прийняв виконавчий комітет Житомирської міської ради, викликало масу обурень містян. Новину активно обговорюють у соціальних мережах. А 16 грудня обурені житомиряни оприлюднили електронну петицію, де пропонують міськраді підвищити проїзд до 100 грн.

“Пропоную підвищити тариф на проїзд в маршрутках до 100 грн для всіх категорій громадян і 50 грн для учнів з 9,00 до 13,00 з понеділка по п”ятницю. Довести це рішення до відома Верховної Ради України та на прикладі нашого міста підняти тарифи і в інших містах України що сприятиме підвищенню ефективності траспортної сфери в цілому. Та рекомендувати підвищення тарифів до рівня самих розвинених країн світу з 1 червня 2020 року в звязку з підняттям мінімальної заробітної плати до рівня майже в 5000 грн. Прошу підтримати”, – написав автор звернення Володимир Зубко.

Нагадаємо,  міськрада оприлюднила рішення виконкому про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті. Відповідно до документу, підвищення вартості проїзду у приватних маршрутках та комунальному транспорті відбудеться у два етапи. Зокрема, з 10 січня пована вартість квитка у автобусах коштуватиме 7 грн, а з 1 червня – 10 грн. Це при умові розрахунку у транспорті готівкою. У електротранспорті з 10 січня житомиряни платитимуть за квиток 5 грн, а з 1 червня – 8 грн. При безготівкому розрахунку та карткою житомирянина – вартість проїзду буде нижчою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *