У Житомирі опалювальний сезон може розпочатися раніше 14 жовтня

У Житомирі опалювальний сезон може розпочатися раніше 14 жовтня

Тільки у випадку зниження температури меньше восьми градусів.

У Житомирі можуть розпочати опалювальний сезон раніше запланованого лише у випадку значного зниження температури. Крім того, похолодання має тривати не менше трьох днів. Про це “Вголос.zt” розповів начальник управління комунального господарства міської ради Олександр Марцун.

У нас є свої правила. Якщо протягом трьох днів середньодобова температура буде нижчою вісьми градусів – опалення увімкнуть. Житомир до опалювального сезону вже готовий. Я не пам’ятаю такого, щоб опалювальний сезон починався у всіх одночасно. Все ж залежить від температури”, – пояснив начальник управління.

Чиновник також зазначив, що наразі відбуваються останні приготування. Зокрема, комунальники закінчують ремонт теплотраси у мікрорайоні “Польова”.

Ми зараз ще робимо теплотрасу за адресами майдан Польовий, 7 та 15. Зараз іде робота по заповненню внутрішньобудинкових мереж”, – розповів Олександр Марцун.

Варто зазначити, що прем’єр-міністр Зубко після селекторної наради з керівництвом областей на тему підготовки до осінньо-зимового періоду зауважив про можливість передчасного старту опалювального сезону у всіх регіонах країни.

Може бути зниження температури до 6-8 градусів до 14 жовтня. Ми хочемо мати установку, що області можуть самостійно приймати рішення в зв’язку зі зниженням температури. Якщо протягом чотирьох діб буде середня температура нижче восьми градусів, може бути прийнято рішення про початок опалювального сезону”, – зазначив він.

Нагадаємо, що упродовж першого півріччя 2016 року житомиряни сплатили за житлово-комунальні послуги, враховуючи погашення боргів попередніх періодів, 267,3 млн грн. Заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг упродовж червня зменшилась на 14,8 % і на кінець місяця становила 22,1 млн грн. Також населення міста має 11,6 млн грн боргу за спожиту електроенергію.

Leave a Comment