Житомиряни можуть побачити музеї різних куточків світу онлайн

У Музеї космонавтики ім. С. П. Корольова 4 жовтня стартував  фестиваль «Відкритий космос», який триватиме тиждень.

У рамках заходу проводитимуться виставки, лекції, майстер-класи та круглі столи за участю українських та зарубіжних вчених і, якщо дозволять погодні умови, відбуватиметься спостереження за зоряним небом.  А литовські вчені запропонували спеціальний проект онлайн спостереження за світовими музеями космосу, до когорти яких входить і Житомирський музей космонавтики.  

«Ми пропонуємо відвідувачам присісти у крісло, яке дещо схоже на крісло літака чи космічного апарата і, керуючи джойстиком, спробувати повертати відеокамеру на іншому краю світу. Це дає можливість відвідувачу пережити відчуття вченого-першопрохідця. Зараз ця установка налагоджена лише наполовину і дає можливість побачити Литовський музей етнокосмології. Якщо будуть кошти, можна буде налагодити зв’язок з іншими музеями», – розповів представник фірми «Експобалта» Соулюс Валюс.

Вартість матеріалів установки та її документального оформлення сягає близько 16 тис. євро, але, за словами литовського гостя, це лише частина айсбергу. Більшість робіт, спроб і досліджень вчені виконували на власному ентузіазмі.

kosmichnyj-tyzhden09

kosmichnyj-tyzhden19

kosmichnyj-tyzhden18

kosmichnyj-tyzhden21

kosmichnyj-tyzhden20

kosmichnyj-tyzhden17

kosmichnyj-tyzhden16

kosmichnyj-tyzhden15

kosmichnyj-tyzhden14

kosmichnyj-tyzhden13

kosmichnyj-tyzhden12

kosmichnyj-tyzhden11

kosmichnyj-tyzhden10

kosmichnyj-tyzhden07

kosmichnyj-tyzhden05

kosmichnyj-tyzhden01

kosmichnyj-tyzhden04

Нагадаємо, мешканці житомирських багатоповерхівок незадоволені роботою голови ЖБК «Космос». У квітні житомиряни відзначили День космонавтики і згадали Корольова. У березні у Житомирі вперше побував Генеральний консул США в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *