У Житомирі перевіряють двох хворих на коронавірусну інфекцію

У Житомирі перевіряють двох хворих на коронавірусну інфекцію

Наразі немає нових лабораторно підтверджених випадків захворюваності.

На Житомирщині наразі немає нових лабораторно підтверджених випадків захворюваності на коронавірусну інфекцію. Однак, за минулу добу до вірусологічної лабораторії надійшов матеріал від двох хворих. Триває розслідування випадків та з’ясування всіх обставин з цього приводу. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації з посиланням на обласний оперативний штаб щодо запобігання поширенню коронавірусу.

За інформацією обласного лабораторного центру, станом на 9.00 17 березня 2020 року  в області зареєстровано один вірусологічно підтверджений випадок COVID-19 у 71-річної жительки Радомишльського району, яка померла від цієї хвороби 13 березня.

«За минулу добу (16 березня)  до вірусологічної лабораторії надійшов матеріал від 2-х хворих (м. Житомир). Триває розслідування випадків та з’ясування всіх обставин з цього приводу. Лабораторний центр працює в умовах підвищеної готовності: створені мобільні групи, відбувається чергування фахівців в позаробочий час та у вихідні дні», – повідомляють в обласному лабораторному центрі.

На сьогодні в області нових випадків встановлення діагнозу коронавірусної інфекції COVID-19 не виявлено.

Нагадаємо, заражена короновірусом жінка з Радомишльського району померла, — головний санлікар України. Школу місцевого самоврядування Житомирської міськради перенесли через короновірус. На Житомирщинні вводиться надзвичайний стан.

Leave a Comment