З 18 березня в області припиняють приміське та міжміське сполучення

З 18 березня в області припиняють приміське та міжміське сполучення

До 3 квітня.

З 18 березня на території області припиняється міжміське та приміське сполучення. Про це з посиланням на постанову Кабінету Міністрів України повідомила пресслужба облдержадміністрації.

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України на Житомирщині, які і по всій території країни, з 18 березня по 3 квітня 2020 року заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному та міжобласному сполученні», — йдеться у повідомленні.

Уряд заборонив також залізничне та авіаційне сполучення між областями. На міських маршрутах з 18 березня також заборонять перевезення більше 10 пасажирів комунальним та приватним перевізникам.

«Укрзалізниці» дозволять здійснювати окремі пасажирські рейси у внутрішньому залізничному сполученні, рішення щодо яких приймається в кожному окремому випадку за погодженням з Мінінфраструктури та Міністерства охорони здоров’я. Що стосується міжнародного залізничного сполучення, то його, окрім зазначених міністерств, мають також погодити Міністерство закордонних справ та Держприкордонслужба.

Нагадаємо, що трамвайно-тролейбусне управління щоночі дезинфікує громадський транспорт. На період карантину у Житомирі зменшили кількість трамваїв, тролейбусів та автобусів на міських маршрутах.

Leave a Comment