У Житомирі під час пожежі згорів магазин з продажу текстильних товарів(ФОТО)

У Житомирі під час пожежі згорів магазин з продажу текстильних товарів(ФОТО)

Причину пожежі встановлюють фахівці.

У Житомирі 25 січня сталася пожежа у магазині з продажу текстильних товарів. Вогонь знищив 80 кв.м. даху, 40 кв.м. перекриття, текстильні речі та магазинне обладнання. Про це повідомила пресслужба управління ДСНС України у Житомирській області.
“Об 14:56 по лінії «101» надійшло повідомлення про пожежу в будівлі магазину по вулиці Бориса Тена. На місці події з’ясувалося, що об’єкт пожежі –  одноповерхова дерев’яна будівля, обшита сайдінгом, площею 250 кв.м., у якому розташовані 3 магазини. Займання сталося у приміщенні одного з магазинів, де продавали текстильні товари, і поширилося на дерев’яне перекриття, суміжний орендований магазин та дах будівлі. Приміщення мало значне пожежне навантаження – зсередини оздоблене горючими матеріалами, а також тут знаходилася чимала кількість легкозаймистого товару”, – йдеться у повідомленні.

Пожежу ліквідували.  На момент виникнення пожежі відвідувачів у магазині не було, постраждалих внаслідок події немає. Вогонь знищив 80 кв.м. даху, 40 кв.м. перекриття, текстильні речі та магазинне обладнання. Приміщення одного з магазинів пошкоджень не зазнало. Причину пожежі встановлюють фахівці.

Leave a Comment