Сухомлин скасував розпорядження про покладання обов’язків керівника «Житомиртранспорт»

Сухомлин скасував розпорядження про покладання обов’язків керівника «Житомиртранспорт»

Ним стала заступниця директора.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин скасував розпорядження про покладання обов’язків керівника КП «Житомиртранспорт» на Андрія Гнеличка. Натомість видав нове, у якому тимчасовим керівником підприємства призначив іншу заступницю керівника Олену Кирилюк. Відповідний документ оприлюднили на сайті мерії.

Згідно із декларацією Андрія Гнеличка, напередодні розпорядження, він отримав понад 207 тис. грн від «Укрсиббанку». За інформацією з єдиного судового реєстру, рішення про стягнення цих коштів за вимушений прогул та поновлення на роботі в банку прийняв 8 січня Житомирський апеляційний суд.

«Поновити ОСОБА_1 на посаді старшого менеджера Подільського центру досудового супроводження клієнтів роздрібного бізнесу Департаменту роботи з проблемною заборгованістю ПАТ «УкрСиббанк» з 22 жовтня 2018 року», ‒ йдеться у рішенні суду.

Нагадаємо, що екс-директора КП «Житомиртранспорт» Івана Фурлета звільнили за власним бажанням. Кандидат на посаду керівника підприємства Андрій Гнеличко двоє виборів поспіль працював у комісіях.

Leave a Comment