У Житомирі побудують 13 світлофорів за майже 2 мільйона

У поточному році Житомирська міська рада планує витратити 1 млн 963 тис. 800 грн на світлофори. Відповідну інформацію оприлюднили на сайті міськради.

За ці гроші планують встановити 13 світлофорних об’єктів у різних частинах обласного центру. Примітно, що до переліку потрапив і світлофор на Покровській, 265 біля заводу «Кромберг і Шуберт». На нього мають витратити 423 тис. 700 грн. При тому, що він уже збудований і працює. Хоча, як повідомляли у міськраді, досі не введений в експлуатацію.

Ще 652,5 тис. грн витратять на дорожню розмітку. До переліку об’єктів, які фінансуватимуться з бюджету цього року потрапила також розмітка на майдані Соборному. На неї цьогоріч планують витратити 35 тис. грн. Раніше житомиряни скаржилися, що з-під нової розмітки на майдані проступає стара. Заступник міського голови Дмитро Ткачук обіцяв, що підрядник виправить це власним коштом. По вулицях Івана Мазепи та Східній за 92 тис. грн міська рада хоче запровадити односторонній рух. А ось на провулку 1-му Винокурному та вулиці Козацькій змінити напрямки руху транспорту збираються за, відповідно, 318 тис. 600 грн та 206 тис. 900 грн.

На проспекті Миру та проспекті Незалежності за 70 тис. грн Житомирська міська рада планує побудувати острівки безпеки для пішоходів.

Нагадаємо, що через відсутність світлофорів на перехресті вулиць Ольжича та Старовільської житомиряни просять покарати чиновників. Містяни просять також встановити світлофор на перехресті вулиці Грушевського та проспекту Незалежності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *