У Житомирі почали впроваджувати систему е-квиток

У Житомирі почали впроваджувати систему е-квиток

Перші електронні картки з’являться вже у березні.

З 12 лютого у Житомирі почали впроваджувати систему е-квиток. Перші тролейбуси вийшли на маршрут з автоматизованою системою оплати проїзду. Про це написав заступник міського голови Дмитро Ткачук на своїй сторінці у Facebook.

«Поки у пасажирів ще немає електронних карт, валідацію поїздки здійснює кондуктор, і вся інформація одразу відображається в системі: скільки пасажирів, коли, де, пільговик чи ні, без паперових звітів та тон писанини. За місяць у всьому транспорті ТТУ функціонуватиме система АСОП (автоматизована система оплати проїзду – авт.), а перші електронні картки надійдуть у продаж з березня. Спочатку вони замінять місячні проїзні, надалі кількість «тарифних планів» розшириться», – написав Дмитро Ткачук.

Як повідомили користувачі соціальних мереж, перший квиток за допомогою автоматизованої системи видали у тролейбусі маршруту № 7 12 лютого близько сьомої ранку.

Нагадаємо, шість тролейбусів почали обслуговувати маршрут № 8 у Житомирі. Майже 120 мільйонів витратять у Житомирі на електротранспорт у 2017 році.

Автор фото: зі сторінки у Facebook.

Leave a Comment