Шість тролейбусів почали обслуговувати маршрут № 8 у Житомирі

З 13 лютого у Житомирі почав діяти ще один маршрут – № 8, який сполучає мікрорайони Малікова та Паперової фабрики. Обслуговують його шість тролейбусів. Про це повідомила прес-служба міської ради.

Як повідомляв «Вголос.zt», новий маршрут пролягає через мікрорайон  Малікова (Сурина гора) – вул. Новопівнічна – вул. Чехова – вул. Новосінна – майдан Перемоги – вул. Театральна – вул. В. Бердичівська – вул. І. Гонти – Станишівський майдан. Міська рада оприлюднила графіки руху маршрут № 8.

«Головною перевагою цього маршруту є те, що він сполучає мікрорайон Малікова з вулицею Велика Бердичівська, тобто дає можливість жителям дістатись до багатьох соціальних об’єктів міста. Для житомирян, що проживають в районі Паперової фабрики, також з’явились додаткові переваги, оскільки раніше на маршруті № 8 було лише два тролейбуси, а тепер їхня кількість збільшена до шести», – зазначив заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Нагадаємо, з 16 січня у мікрорайон Малікова почали курсувати тролейбуси маршрутом № 7. Житомиряни хочуть їздити електробусами (РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ).

Автор фото: прес-служба міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *