У Житомирі встановлять 430 табличок з назвами зупинок

У Житомирі встановлять 430 табличок з назвами зупинок

“Міськсвітло” виготовлятиме їх власним коштом.

Понад 400 дорожніх знаків із зазначенням зупинок транспорту має встановити комунальне підприємство “Міськсвітло” Житомирської міської ради. Відповідний проект рішення виконавчого комітету розміщено на сайті мерії.

“Зазначені знаки підприємство має розмістити власним коштом. Жодних бюджетних грошей на це не передбачено”, – сказала у коментарі “Вголос.Zt” начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Вікторія Климчук-Побережник.

Тим часом, згідно зі статутом, обслуговування та розвиток міської транспортної інфраструктури — зупинок, розкладів руху, навігації входить до повноважень відновленого КП “Житомиртранспорт”. Однак у міській раді апелюють до того, що дорожні знаки із назвою зупинки розміщуються на електроопорах. А останні, мовляв, знаходяться на балансі КП “Міськсвітло”.

Замінити та встановити у мерії планують 430 табличок із зазначенням назв зупинок. Знаки зі старими (до перейменування) назвами вулиць збираються замінити.

Нагадаємо, що соратника заступника міського голови Дмитра Ткачука депутата Івана Фурлета призначили директором КП “Житомиртранспорт”. Депутати виділили майже 60 тис. грн на штрафні санкції для “Житомиртранспорту”.

Leave a Comment