У Житомирі почнуть боротися з «тіньовими» зарплатами

У Житомирі почнуть боротися з «тіньовими» зарплатами

Виконком створить робочу групу.

Робочу групу з питань детінізації зарплат створять при Житомисрькій міській раді. Відповідний проект рішення виконкому оприлюднили на сайті міськради.

«1. Затвердити склад робочої групи зі сприяння легалізації «тіньової» заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення.

2. Затвердити Положення про робочу групу зі сприяння легалізації «тіньової» заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення.

3. Затвердити заходи щодо сприяння легалізації «тіньової» заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення в місті Житомирі на 2018 – 2020 роки», – йдеться у документі.

До участі в робочій групі окрім посадовців міськради увійдуть представники фіскальної служби, пенсійного фонду та профспілок.

Згідно із положенням про робочу групу, виконком хоче надати їй право проводити перевірки на підприємствах щодо дотримання законодавства про працю. За результатами перевірок робоча група проситиме відповідні служби покарати «нерадивих» підприємців.

Окрім перевірок, робоча група з детінізації планує моніторити ринок праці та перевіряти звітність підприємств. Прізвища тих, хто виплачує зарплату нижчу за мінімальну, обіцяють оприлюднювати у засобах масової інформації.

Нагадаємо, що у 2018 році земельний податок перестали платити 315 житомирян. Протягом 2017 року жителі області сплатили понад 4 млрд податків.

Leave a Comment