В Житомирі поменшало на 315 платників земельного податку, – член виконкому

Протягом 2017 року у Житомирі поменшало на 315 платників земельного податку. Про це під час позачергового засідання виконкому міської ради розповів член виконкому Руслан Годований.

«У минулому році було зареєстровано 10 тисяч 966 платників цього податку. Станом на січень 2018 року їх уже 10 тисяч 651. Власників землі в місті не поменшало — тільки побільшало. Тож це може означати лише одне: з підприємцями просто не переуклали договори», – сказав Годований.

За словами виконуючої обов’язки директора департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради Діни Прохорчук, минулого року не допрацювали по податку на доходи з фізичних осіб та земельному податку. Цього ж року ситуацію обіцяють виправити. До міського бюджету планують зібрати 50 млн земельного податку.

«Ми помісячно моніторимо справляння цього податку. Станом на лютий, у січні перевиконали навіть планові показники із річними 50 мільйонами по земельному податку», – запевнив міський голова Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, що минулого року у бюджеті Житомира не вистачило коштів на міські програми. У листопаді 2017 року у міській раді задумалися над збільшенням земельного податку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *