У Житомирі погрожують підірвати два університети (ОНОВЛЕНО)

У Житомирі погрожують підірвати два університети (ОНОВЛЕНО)

Поліцейські перевіряють повідомлення про замінування.

UPD:  Правоохоронці завершили огляд приміщень та територій трьох вищих навчальних закладів, про «замінування» яких йшлося в електронних повідомленнях. Жодних предметів, що могли б становити загрозу безпеці громадян, не виявлено.

У Житомирі 31 липня до поліції надійшли повідомлення від адміністрацій двох вищих навчальних закладів про отримання електронних листів із сповіщенням про закладення у приміщеннях ВНЗ вибухівки. Листи надійшли близько 13:00. Нині на місцях подій працюють поліцейські та інші екстрені служби. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

“За обома адресами виїхали слідчо-оперативні групи Головного управління Нацполіції в області та Житомирського відділу поліції, працівники вибухотехнічної служби ГУНП, кінологи, патрульні та представники інших правоохоронних відомств і екстрених служб.

Поліцейські обмежують доступ до потенційно небезпечних територій. Також проводиться евакуація людей з приміщень закладів. Патрульні поліцейські забезпечують безпеку руху транспорту.

Фахівці вибухотехнічної та кінологічної служб ГУНП проводять ретельний огляд навколишніх територій та приміщень”, – йдеться у повідомленні.

Інформація про події зареєстрована та розпочаті заходи зі встановлення авторів повідомлень.

Крім того, за деякий час до поліції надійшло аналогічне повідомлення із ще одного вищого навчального закладу.

 

Нагадаємо, аноніму, який повідомив про замінування ОДА, «світить» 6 років тюрми. У Житомирі знову «замінували» декілька вузів.

Leave a Comment