У Житомирі поліцейські з різних областей України склали Присягу

У Житомирі поліцейські з різних областей України склали Присягу

Урочистості.

У Житомирі 160 поліцейських з різних областей України склали Присягу. Урочистості відбулися 27 лютого. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

«Урочистості відбулися в обласному центрі перед адміністративним приміщенням Головного управління Національної поліції в Житомирській області. Поліцейські нового набору з понад десяти регіонів країни у присутності рідних, друзів, колег та громадськості присягнули вірно служити українському народові та сумлінно виконувати свої службові обов’язки. Професійне навчання поліцейські проходять у Житомирському центрі підготовки поліцейських, відтак свою непорушну клятву виголосили перед громадою Житомирщини», – йдеться у повідомленні.

Поліцейські із 14 областей України працюватимуть у територіальних підрозділах поліції на посадах дільничних офіцерів, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, конвойної служби, інспекторів-кінологів. Протоієрей Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира Валерій Корзун благословив усіх присутніх на вірне служіння народу України.

Leave a Comment