У Житомирі понад 900 тисяч витратять на електронні табло

У Житомирі понад 900 тисяч витратять на електронні табло

Гроші заплатять фірмі екс-члена виконкому.

Житомирська міська рада заплатить 935 тис. 45 грн ТОВ «Дозор-Україна» за електронні табло прогнозування транспорту. Інформацію оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Згадана фірма, згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, належить Володимиру Умінському. Саме це підприємство свого часу робило такі табло як подарунок для Житомирської міської ради. На той момент син власника та директора «Дозор-Україна» Андрій Умінський був членом виконкому та ініціатором цього «подарунку». Взамін на це підприємство мало отримати рекламні площини на екранах, розміщених на зупинках із цими табло.

У тендері на закупівлю 13 таких конструкцій взяли участь 4 фірми. Дві з них — столичні, ще дві — житомирські. Саме пара останніх і вийшла у другий тур тендерних торгів.

ТОВ «Лука Галамар», у якого Житомирська міська рада у 2016 році замовляла конструкцію «Я люблю Ж», запропонувало на понад 94 тис. грн нижчу ціну, аніж «Дозор-Україна». Тож попередньо саме цю компанію і визнали переможцем. Втім, як свідчить протокол тендерного комітету, від своєї пропозиції у «Лука Галамар» несподівано відмовилися.

Нагадаємо, що конструкцію «Я люблю Ж» бюджетним коштом придбали на початку вересня 2016 року. Вже за тиждень її розтрощили житомиряни.

Leave a Comment