У Житомирі “попався” з хабарем начальник одного із секторів реагування патрульної поліції

У Житомирі “попався” з хабарем начальник одного із секторів реагування патрульної поліції

Капітан поліції обіцяв «не втручатися» у підприємницьку діяльність.

Військова прокуратура затримала офіцера поліції на хабарі у 20 тисяч гривень. Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

“Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону Центрального регіону України в рамках контролю за вчиненням злочину 5 травня задокументовано факти систематичного вимагання та одержання неправомірної вигоди в загальному розмірі 20 тис. грн начальником одного із секторів реагування патрульної поліції Житомирського відділу поліцїї ГУНП в Житомирській області. За вказані кошти капітан поліції обіцяв «не втручатися» у підприємницьку діяльність, пов’язану із перевезенням та складуванням лісопродукції.

Після одержання чергової частини неправомірної вигоди в розмірі 12 тис. грн зловмисника затримано військовою прокуратурою Житомирського гарнізону спільно з Територіальним управлінням ДБР, розташованим у місті Хмельницькому, за оперативного супроводження ВБКОЗ УСБУ в Житомирській області”, – йдеться у повідомленні.

Санкція ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України передбачає поліцейському хабарнику покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із конфіскацією майна.

Нагадаємо, на Житомирщині СБУ викрила на хабарі одного із керівників райвідділення Нацполіції та адвоката. Суд взяв під домашній арешт інспектора Держпраці, який попався з хабарем.

Leave a Comment