У лікарні № 2 припинили госпіталізацію пацієнтів. На COVID-19 інфікувалися 5 завідувачів відділень

У лікарні № 2 припинили госпіталізацію пацієнтів. На COVID-19 інфікувалися 5 завідувачів відділень

Шляхи зараження медперсоналу встановлюють епідеміологи.

Госпіталізацію пацієнтів у комунальне підприємство «Лікарня №2 ім. В.П. Павлусенка» буде тимчасово призупинено. Про це 5 травня з посиланням на міського голову Сергія Сухомлина повідомила пресслужба міської ради.

Адже впродовж минулого тижня  працівників лікарні №2 протестували на #COVID_19 методом ПЛР. Виявили 16 хворих, з-поміж яких 5 завідувачів відділень та особа з керівного складу медзакладу. Всі вони зараз знаходяться на самоізоляції, лікуються амбулаторно. Особи, з якими контактували хворі, встановлені.

Міський голова нагадав, що з 9 квітня пацієнти з ГРВІ та підозрою на пневмонію направлялися виключно в Лікарню №1. Шляхи зараження медперсоналу зараз встановлюють епідеміологи.

«Тимчасово призупиняємо госпіталізацію пацієнтів у стаціонарні відділення закладу. Тих, що перебувають на завершальному етапі лікування, переводимо на амбулаторне доліковування. Пацієнтів, які за станом здоров’я не можуть лікуватися амбулаторно, залишаємо у закладі», – зазначив міський голова.

Відновлювати діяльність стаціонару планується після проведення повної дезінфекції приміщень та ПЛР тестування працівників не раніше, ніж за два тижні.

Нагадаємо, ще один чоловік помер від коронавірусу на Житомирщині. COVID-19 на Житомирщині: за добу 7 нових випадків захворювання.

Leave a Comment