У Житомирі протестують проти будівництва багатоповерхового комплексу на Польовій

У Житомирі протестують проти будівництва багатоповерхового комплексу на Польовій

Петицію мають підтримати не менше 250 осіб.

Жителі обласного центру збирають підписи «проти» спорудження комплексу по пров. Шкільному, 4-А. За їхніми словами, будівля знищить дитячий майданчик та зону відпочинку для літніх людей. Житомиряни зібрали свої докази у електронній петиції, яку опублікували на сайті міської ради 16 серпня.

«Процес будівництва багатоповерхового комплексу за адресою пров. Шкільний, 4-А, може призвести до порушення нормального життя мешканців будинків: Вітрука, 29, пров. Шкільний, 11, Вітрука, 27, Вітрука, 25, – а також функціонування ДС «Космонавт» та СШ № 30. Фактичний термін використання будинків навколо будівництва становить не менше 45 років. Оголошені наміри забудовника несуть негативні відгуки мешканців, а саме: знищення дитячого майданчика та зелених насаджень і, як наслідок, відсутність зони відпочинку малолітнім дітям та літнім людям; збільшення ризику нещасних випадків серед неповнолітніх дітей, враховуючи, що поряд знаходяться дитсадок та школа», – зазначено у петиції.

Крім цього, у зверненні йдеться і про те, що будівельні роботи порушуватимуть режим роботи дошкільного та середнього навчального закладу.

Нині збір підписів триває, підтримати звернення житомирян можна ще упродовж 89 днів.

Нагадаємо, Житомирська міська рада збирається направити звернення Президенту України, Прем’єр-Міністру України та голові Верховної Ради України щодо Резолюції Сейму Республіки Польща про визнання подій 1943 – 1945 років на Волині геноцидом. Якщо звернення затвердять на сесії, то житомирські депутати вимагатимуть визнання факту етноциду, організованого поляками проти українського населення.

Leave a Comment