У поліції назвали 19 місць концентрації ДТП в області

За результатами обстеження вулично-дорожньої мережі області, на початку літа визначили 19 місць концентрації ДТП. Основні критерії відбору – це стан дорожнього покриття, скоєння ДТП, наявність дорожних знаків та розмітки та інших засобів дорожньої безпеки. Про це під час брифінгу повідомив т. в. о. начальника відділу управління превентивної діяльності ГУНП у Житомирській області Віталій Магалецький.

поліція (4 из 11)

«Найбільше місць концентрації ДТП зосереджено в обласному центрі – 10, слідом ідуть Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський, а також автотраси Житомир – Могилів-Подільський та Київ – Чоп», – розповів Віталій Магалецький.

Місця концентрації ДТП у Житомирі:

– перехрестя проспект Незалежності – вул. Східна;

– вул. Грушевського – вул. Східна;

– проспект Миру (в районі ринку «Хмільники»);

– майдан Визволення;

– перехрестя вул. Київська – вул. Східна;

– майдан ім. С. П. Корольова;

– перехрестя вул. В. Бердичівська – вул. І. Кочерги;

– перехрестя вул. Жуйка – вул. В. Бердичівська;

– перехрестя вул. Київське шосе – вул. Коростишівська;

– перехрестя майдан Соборний – вул. Перемоги.

У  місті Бердичеві – площа Сєдлєцька, у Коростені – вул. Грушевського від перехрестя з вул. Сосновського до буд. № 46, у Новограді-Волинському – перехрестя вулиць: Шевченка – Пушкіна, Житомирська – Червоноармійська.

На автодорогах міжнародного значення визначили небезпечними 8 км, з 36 по 37 км траси Житомир – Могилів-Подільський та 210-й, 238-й та 239-й км траси Київ – Чоп.

поліція (10 из 11)

«Наряди поліції максимально наближені до вказаних місць концентрації ДТП з урахуванням щоденної оперативної обстановки. Також до територіальних місцевих органів державної влади були направлені відповідні інформації щодо необхідності оновлених дорожніх знаків, дорожньої розмітки, внесення змін в організацію дорожнього руху на окремих ділянках, оновлення світлофорних об’єктів тощо», – зазначив т. в. о. начальника відділу.

поліція (5 из 11) поліція (3 из 11)

Загалом за сім місяців кількість ДТП в області зросла більше, ніж на три сотні порівняно з відповідним періодом минулого року.

Нагадаємо, у ДТП з початку року в області загинули 116 осіб, більше восьми сотень людей отримали травми. Усього зареєстровано понад 3,5 тисяч дорожньо-транспортних пригод.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *