У Житомирі проведуть інклюзивну «Майстерню міста»

У Житомирі з 12 по 17 червня відбудеться захід «Майстерня міста», основним напрямком якої цьогоріч є інклюзивність. Про це повідомив директор департаменту економічного розвитку міської ради Микола Костриця під час засідання міськвиконкому 7 червня.

За його словами, на захід кошти з міського бюджету не витрачатимуть. Усі активності відбудуться за рахунок допомоги німецьких та швейцарських партнерів.

«На майданчиках біля наукової бібліотеки відбуватимуться дискусії, діалоги, майстер-класи, заходи з дітьми. Цього року надійшло понад 40 заявок від громадських організацій. Окрім цього, будуть представлені напрацювання міської ради, зокрема проекти з реконструкції набережної, кінотеатру «Жовтень». Будуть виставлені постійні локації по бюджету участі. Чотири локації будуть відбуватися у мікрорайонах Богунія, Крошня, Польова, Вокзал. З людьми будуть спілкуватися волонтери з питань розвитку міста, як розвивати місто серед житомирян», – розповів Микола Костриця.

Усі заходи відкриті для усіх дітей. Крім цього, для особливих дітей проведуть творчу терапію з виготовлення листівок.

Захід у Житомирі реалізується вдруге. Торік «Майтерня міста» тривала упродовж трьох днів, однак цьогоріч виникла потреба зробити її тривалішою.

 Нагадаємо, Житомир може отримати 50 мільйонів на інклюзивну освіту.  У Житомирі підйомник для дітей з особливими потребами є лише в одній школі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *