У Житомирі провели майстер-клас зі стрільби з лука для людей з інвалідністю (ФОТО)

У Житомирі провели майстер-клас зі стрільби з лука для людей з інвалідністю (ФОТО)

Кожен учасник пройшов інструктаж та спробував вразити мішень.

У приміщенні житомирського вищого професійного училища-інтернату 14 листопада відбувся майстер-клас зі стрільби з лука для людей з обмеженими фізичними можливостями. Організатори – Федерація стрільби з лука Житомирської області та Житомирський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Про це повідомили у регіональному центрі.

«Стрільба з лука – це захоплення і спорт для різних категорій людей. Під час занять задіяні абсолютно всі м’язові групи. Перш за все, це м’язи спини і преса, що дозволяють «виховати» правильну поставу і підтягнути м’язовий корсет. Крім цього, заняття дозволять постійно тренувати серцево-судинну систему», – розповів президент Федерації стрільби з лука Олександр Большаков.

Тренери продемонстрували присутнім техніку стрільби. Кожен учасник майстер-класу пройшов інструктаж та спробував вразити мішень. Разом з учнями училища у заході взяли участь і вихованці Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

До слова, у трійку видів спорту, які в першу чергу призначенні для реабілітації людей з інвалідністю, входить саме стрільба з лука.

Нагадаємо, у Житомирі відбувся обласний турнір з регбі на візках. Перше місце посіла команда з Київської області.

 

Leave a Comment