У Житомирі прийняли бюджет – 2020

У Житомирі прийняли бюджет – 2020

77 млн грн підуть на кредити та борги.

У ході сесії міської ради, яка відбулася 18 грудня, депутати затвердили бюджет Житомирської міської  об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. Про це повідомила пресслужба міської ради.

У 2020 році Житомирська міська ОТГ планує отримати 2 575,8 млн грн надходжень. Видаткова частина бюджету за прогнозом складатиме 1998,1 млн грн.

“Близько 77 млн грн передбачені  на здійснення видатків на боргові та гарантовані зобов’язання  за кредитними  договорами з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО). Найбільше коштів з місцевого бюджету спрямують на освіту, житлово-комунальне господарство, охорону здоров’я, сферу фізичної культури і спорту, а також  соціальний захист населення, інші видатки. Основні надходження до бюджету традиційно плануються за рахунок податку на доходи фізичних осіб, акцизного податку, податку на майно, єдиного податку, інших джерел доходів”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 19 грудня депутати прийняли обласний бюджет 2020. У наступному році Житомир заплатить 77 млн грн за кредити та борги.

Leave a Comment