У Житомирі розпочав роботу комунальний МРТ. Тепер уже офіційно (ФОТО)

У Житомирі розпочав роботу комунальний МРТ. Тепер уже офіційно (ФОТО)

В обласному центрі 9 червня на території Обласної клінічної лікарні імені О. Ф. Гербачевського відбулося офіційне відкриття бюджетного магнітно-резонансного томографа. Як уже повідомлялося, уже було зроблено пробний знімок на новому апараті, пізніше він припинив роботу через бюрократичні перепони.

МРТ (18 из 37)

“Відкриття магнітно-резонансного томографу – велика подія. Дослідження, які можна проводити на ньому, не тільки в Україні, але й у всьому цивілізованому медичному світі, вважаються вершиною. Саме головне, що це абсолютно нешкідливо для здоров’я пацієнтів. Для того щоб він працював у нас вже є всі необхідні технічні документи на приміщення і на сам апарат. Перші два-три місяці МРТ буде працювати у дві зміни. У подальшому, коли будуть відпрацьовані усі технологічні питання, послуги магнітно-резонансної томографії надаватимуться цілодобово»,- запевнив головний лікар Богдан Леськів.

МРТ (1 из 37)

Стартувала робота МРТ за ініціативи голови обласної ради Анжеліки Лабунської. Очільниця депутатського корпусу поінформувала присутніх про спільне розпорядження, яким встановлено перелік пільгових категорій населення щодо права пільгового користування МРТ.

Безкоштовно проходити дослідження мають право важкі реанімаційні та ургентні хворі, військовослужбовці, працівники ЗСУ, Національної гвардії та інших силових структур, що брали участь в АТО, члени сімей загиблих, ветерани та діти Другої світової війни, діти-інваліди усіх груп, інваліди І, ІІ груп, діти з онкологічними захворюваннями, особи що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, пенсіонери, внутрішньо переміщені особи, малозабезпечені верстви населення.

«З обласного бюджету будуть виділятися кошти, щоб усі ці категорії змогли безкоштовно отримувати послуги МРТ», – сказала Анжеліка Лабунська.

МРТ (16 из 37)

Голова обласної ради зазначила, що МРТ запрацював до 10 червня, як і було обіцяно, а всі інсинуації навколо апарату – це спроба незаконно привласнити 10 млн грн.

«Обласна рада 7 червня повністю розрахувалися за МРТ з фірмою-постачальником, для нормального функціонування апарату придбано усі необхідні витратні матеріали», – наголосила Анжеліка Лабунська.

Також вона повідомила, що цього року планується придбати комп’ютерний томограф. Для цього з обласного бюджету буде виділено 12,5 млн грн.

МРТ (23 из 37)

МРТ (20 из 37)

МРТ (9 из 37)

МРТ (6 из 37)

МРТ (4 из 37)

Нагадаємо, житомирську медицину очолила директор фірми, з якою облрада судилася за МРТ.

Leave a Comment