У Житомирі рятувальники вивільнили з колодязя… бобра

У Житомирі рятувальники вивільнили з колодязя… бобра

Тілесних ушкоджень врятований гризун не отримав.

У Житомирі рятувальники 22 квітня вивільнили бобра з колодязя, який безуспішно намагався вибратись із провалля. Про це повідомила прес-служба У ДСНС України у Житомирській області.

«Об 10:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в одному із занедбаних колодязів обласного центру знаходиться бобер, який не може самотужки звідти вибратися. Чоловік, йдучи повз ліс на роботу, почув як щось борсається в колодязі. Підійшовши ближче, він і побачив лежачу на дні тварину. Очевидець зрозумів, що сам не допоможе, тому й викликав рятувальників.

З’ясувалось, що бобер знаходиться в колодязі на глибині близько 2 м. Продовжуючи безпорадно борсатись, ссавець безуспішно намагався вибратись із провалля», – йдеться у повідомленні.

Із рятувальної мотузки бійці ДСНС зробили петлю, якою і підчепили тварину. Піднявши її на поверхню, вони відпустили її в ліс. Тілесних ушкоджень врятований гризун не отримав.

Нагадаємо, рятувальники дістали з погреба… корову. П’яний будівельник впав з десятого поверху житомирської новобудови. У Ємільчиному двоє рибалок провалились під кригу.

 

Leave a Comment