На Житомирщині підприємець кілька років незаконно використовував величезний ставок

На Житомирщині підприємець кілька років незаконно використовував величезний ставок

Води ставу сполучені із притокою Дніпра – річкою Рось.

У селі Топори Ружинського району з 2014 року приватний підприємець неправомірно використовував ставок площею понад 33 га. Про це повідомила прес-служба прокуратури області. Прокуратура через суд повернула став громаді.

«Йдеться про те, що у квітні 2014 року управлінням охорони, використанні і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в області погоджено приватному підприємцю режим рибогосподарської експлуатації ставка площею 33,1 га, розташованого в селі Топори Ружинського району. У подальшому, у липні 2014 року, зазначений режим експлуатації погоджено Державним агентством рибного господарства України.

Однак, погодження режиму на місцевому та загальнодержавному рівні відбулися з порушенням вимог природоохоронного і земельного законодавства. Зокрема, за відсутності відомостей щодо можливості використання ставу у рибогосподарській діяльності та без зареєстрованого права користування земельною ділянкою водного фонду у приватного підприємця», – йдеться у повідомленні.

Бердичівська місцева прокуратура подала позов щодо визнання протиправним погодження приватному підприємцю режиму рибогосподарської експлуатації ставка. Адміністративний суд задовольнив позов у повному обсязі.

До слова, води цього ставка сполучені із притокою річки Горіхової, що належить до басейну річки Рось, яка є правою притокою Дніпра.

Нагадаємо, Гундичу віддадуть на 25 років мисливські угіддя у Малинському районі. Житель столиці майже на півстоліття незаконно орендував землю на Житомирщині. СБУ викрила оборудку з сільськогосподарськими угіддями площею понад тисячу гектарів.

Leave a Comment