У Житомирі СБУ викрила організаторів підпільного грального бізнесу з мільйонними тіньовими оборотами

У Житомирі СБУ викрила організаторів підпільного грального бізнесу з мільйонними тіньовими оборотами

Перевіряють інформацію щодо фінансування тероризму.

У Житомирі СБУ викрила організаторів підпільного грального бізнесу з мільйонними тіньовими оборотами. Правоохоронці перевіряють інформацію щодо використання частини отриманих «прибутків» для фінансування тероризму. Про це повідомила пресслужба СБУ в Житомирській області.

“За попередніми даними слідства, до складу групи входило шестеро мешканців обласного центру. Ділки налагодили роботу декількох нелегальних залів азартних ігор у центрі міста, які орендували через підставних осіб. До гральних закладів клієнти потрапляли після надання попередньої заявки і виключно за рекомендацією «постійних» відвідувачів.

За оперативною інформацією, щоденний тіньовий обіг зловмисників становив сотні тисяч гривень. Для легалізації отриманих «прибутків» вони використовували підконтрольні комерційні структури”, – йдеться у повідомленні.

Під час обшуків за адресами підпільних закладів та за місцями проживання організаторів і учасників угруповання правоохоронці виявили:

– 48 носіїв неліцензійного програмного забезпечення, зокрема системних блоків комп’ютерів;

– мережеве обладнання;

– банківські картки та печатки підконтрольних фірм, задіяних у тіньових схемах;

– чорну бухгалтерію та клієнтську базу;

– гроші, отриманні злочинним шляхом.

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими органів безпеки за ч. 2 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) та ч. 2 ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушень і притягнення до відповідальності осіб, причетних до незаконної діяльності.

Заходи із викриття зловмисників проводилися співробітниками Управління СБУ в Житомирській області під процесуальним керівництвом Житомирської обласної прокуратури.

Нагадаємо, У киянина, який на Житомирщині організував підпільні гральні заклади, арештували елітну квартиру та BMW X5. У Бердичеві правоохоронці вилучили 37 комп’ютерів та понад 22 тисячі гривень в нелегальному гральному закладі.

 

 

 

Leave a Comment