У Житомирі співробітники СБУ затримали фальшивомонетників

У Житомирі співробітники СБУ затримали фальшивомонетників

Вони збували підроблені долари.

У Житомирі співробітники Служби безпеки України викрили угруповання, яке займалося збутом підробленої іноземної валюти. Ділки продавали високоякісні 100-доларові підробки за 50 відсотків їх номінальної вартості. За попередніми даними, вони «вкинули» в український валютний ринок сотні тисяч фальшивих доларів. Про це повідомили у пресцентрі СБУ у Житомирській області.

«Досудовим слідством встановлено, що організатором схеми є житель Києва, який раніше вже потрапляв у поле зору правоохоронців у зв’язку з причетністю до аналогічних злочинів. Фігурант справи налагодив збут фальшивих американських доларів до різних регіонів України, у тому числі й до Житомирщини», ‒ йдеться у повідомленні.

Підроблені гроші були преміум-якості та не ідентифікувалися детекторами валют як фальшиві.

Схема збуту працювала щонайменше з початку цього року. Підроблені банкноти збувалися через особисті зв’язки декілька разів на тиждень як великими, так і дрібнооптовими партіями – у середньому по декілька тисяч доларів.

Оперативники СБУ задокументували декілька фактів збуту киянином фальшивок жителю Житомира.

Правоохоронці затримали організатора схеми та покупця-житомирянина у Києві під час реалізації чергової партії підроблених грошей – 2 тисяч доларів США.

У ході обшуків правоохоронці вилучили гроші, зброю та набої і записи із «клієнтською базою».

Нагадаємо, що СБУ затримала ділків, які видобували тротил із авіабомб. Правоохоронці заблокували конвертаційний центр, який вивів у тіньовий обіг близько 200 млн грн.

Leave a Comment