У Житомирі стартували зйомки нового серіалу

У Житомирі стартували зйомки нового серіалу

Кріпачка.

У Житомирі 6 серпня розпочалися зйомки багатосерійної костюмованої драми «Кріпачка». Про це «Вголос.zt» повідомили читачі. Зйомочна група та актори працюють біля приміщення обласної філармонії. За інформацією прес-служби телеканалу СТБ, це проект телеканалу СТБ спільно з FILM.UA.

«Загалом зйомки пройдуть у найбільш мальовничих куточках України: садибі Чечеля (село Самчики, Хмельницька область), замку Вишневецьких (Тернопільська область), палацо-парковому ансамблі «Качанівка» (Чернігівська область), музеї ім. Пирогова у Вінниці та у Житомирській обласній філармонії», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до сюжету, події відбуваються у 19 столітті. Це – час неймовірного вбрання: об’ємні сукні, на які використовували кілометри тканини, рюші, мереживо, банти… У серіалі «Кріпачка» розповідається історія 18-річної Катерини.

«Вона гарна, розумна та за велінням своєї хрещеної мами вихована як шляхетна панянка, але для всього світу Катерина – лише чужа власність, кріпосна найбагатшого поміщика у Ніжині Червинського. У боротьбі за свою свободу та право бути щасливою їй доведеться пережити смерті найближчих людей, стати власністю жінки, яка її ненавидить та мріє вбити, вижити під час народного повстання, врятуватись від переслідувань маніяка в лякаючому світі київських борделів і знову та знову бігти від того, хто хоче отримати її більш за все на світі», – розповіли у прес-службі.

У серіалі задіяно багато відомих акторів, яких український глядач уже знає та любить.

Нагадаємо, у житомирських лісах знімають 3D-мультфільм. Фентезі претендує на світову славу. Житомирщина віддасть безоплатно 83 фільмокопії у кіноархів центру Олександра Довженка.

 

Leave a Comment